OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PANA JEZUSA - 12 MAJA 2024 ROKU

1.Nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do nabywania.
2.W poniedziałek trzynasty dzień maja. Rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Po Mszy świętej wieczornej wspólny różaniec oraz litania maryjna i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
3.Litania loretańska od wtorku do piątku o godz. 17.30 wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na nabożeństwo. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
4.Próby komunijne dla dzieci z klasy 3c w środę o godz. 19.00, dla dzieci z klasy 3d w czwartek o godz. 19.00. Spowiedź święta w piątek klasa 3c o 16.30 a klasa 3d o godz. 18.30.Uroczystości komunijne w sobotę o godz. 11.00 oraz 13.30.
5.W sobotę pielgrzymka Żywego Różańca świętego do Skrzatusza. Zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii z księdzem Marcinem.
6.W przyszłą niedziele o godz. 13.30 dodatkowa Msza święta z udzieleniem sakramentu chrztu świetego.
7.Diecezjalne Studium Organistowskie w Koszalinie rozpoczyna nabór kandydatów, na nowy rok szkolny.Szczegóły znajdują się na plakacie na drzwiach od chóru.
8."Serdecznie zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w niedzielę, 26 maja. Rozpocznie się o godz. 11 przed kościołem pw. św.Maksymiliana na ul. Piłsudskiego, a zakończy Mszą o godz. 13 w kościele mariackim. Organizatorzy proszą uczestników o ubranie się na biało.
9.Dziękujemy że za Waszą życzliwość, i że z nami jesteście.