OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI WIELKANOCNA - 5 MAJA 2024 ROKU

1.Nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do nabywania.
2.W poniedziałek po Mszy świętej spotkanie wspólnoty Effata.
3.Litania loretańska od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na nabożeństwo.
4.Próby komunijne dla dzieci z klasy 3a w poniedziałek o godz. 19.00, dla dzieci z klasy 3b we wtorek o godz. 19.00. Spowiedź święta w piątek o godz. 18.30.
5.Uroczystości komunijne w sobotę o godz. 11.00 oraz 13.30.
6.W sobotę o godz. 19.00 w kościele omówienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci z klasy 3c oraz 3d.
7.W przyszłą niedziele o godz. 13.30 dodatkowa Msza święta dla Skautów Europy i ich Rodzin. Zapraszamy wszystkich.
8.Diecezjalne Studium Organistowskie w Koszalinie rozpoczyna nabór kandydatów, na nowy rok szkolny. Dzień otwarty odbędzie się w najbliższą sobotę 11. maja. Szczegóły znajdują się na plakacie na drzwiach od chóru.
9.Dziękujemy że z nami jesteście oraz za Waszą życzliwość.
10.Do wieczności odeszli z naszej parafii śp. Teresa Helmer l.80. + Maciej Zając l. 49. Wieczny odpoczynek