OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 21 KWIETNIA 2024 ROKU

Nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do nabywania.
W poniedziałek po Mszy świętej spotkanie wspólnoty Effata.
We wtorek uroczystość św. Wojciech biskupa i męczennika, patrona naszej diecezji. O godz. 18.00 Msza święta w intencji proboszcza z okazji imienin.
W czwartek o 19.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych oraz poświęcenie książeczek i medalików dla dzieci ze Słupską spoza SP5. próby liturgiczne 26.04 i 27.04 o godz.19.00. Dzieci z Krępy Słupskiej i Płaszewka odnowienie 28.04 w Krępie a próby w kościele parafialnym 28.04 i 29.04 o 19.00.
W czwartek ksiądz Marcin wyrusza z pielgrzymami na święte ziemie min Rzym. O pielgrzymach pamiętajmy w modlitwie.
Jak co roku organizowana jest Piesza Pielgrzymka ze Słupska na Górę Chełmską. Odbywa się ona w dniach 1-3 maja. Dołączyć do pielgrzymki warto chociażby i na jeden dzień. Wszelkie informacje dostępne są na plakacie oraz na stronie internetowej parafii mariackiej.
W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec święty prowadzony przez Żywy Różaniec, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia .
Dziękujemy za Waszą życzliwość oraz za to, że z nami jesteście.
Rycerze Kolumba dziękują za wszelkie dary złożone dla małych dzieci. Niech każdemu Pan Bóg wynagrodzi.
Do wieczności odeszli - śp. Teresa Dubiel l. 95, + Janusz Kabza l. 78. Wieczny odpoczynek …………..