OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 31 MARCA 2024 ROKU

1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania, wielki dzień wiary w zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią. Wszystkiego co jest dobre, piękne i szlachetne. Niech zmartwychwstały Chrystusa podnosi nas ku Niebu i staje się w naszym życiu Drogą i Prawdą, i Życiem. Pięknego przeżywania świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
2. Dzisiaj nie ma Mszy o 8.30, dodatkowa Msza św. O 13.30 (chrzcielna). Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. w Krepie o 9.30. Msze św. w  II dzień świat będą zgodnie z planem niedzielnym.
3. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym przebieg Triduum Paschalnego - chórowi Exultet wraz z Gośćmi, Adorującym Ciemnice i Grób Pański na czele z Żywym Różańcem i Rycerzami Kolumba. Podziękowania dla Liturgicznej Służby Ołtarza i ich Rodziców. Dziękuję Księdzu Marcinowi i diakonowi Karolowi za dekorowanie kościoła. Każdemu za dobro niech Bóg wynagrodzi.
4. We wtorek biuro parafialne nieczynne.
5. Spotkanie dla bierzmowanych w środę 3.04 o godz. 19.00.
6. Dziękuję paniom z Caritasu za przygotowanie palm i ich rozprowadzenie Spotkanie Caritasu w poniedziałek, 8.04, o godz. 19.00.
7. Rycerze Kolumba przygotowują się do obchodów dnia świętości życia, podczas których zbierane będą dary dla domu małych stópek. Od soboty, 6 kwietnia, w kościele zostanie wystawione łóżeczko, do którego prosimy składać rzeczy dla najmłodszych. W poniedziałek, 8 kwietnia, rozpocznie się nowenna w intencji życia. Podczas wieczornej mszy będzie można przystąpić do adopcji dziecka poczętego.”
8. W piątek jako pierwszy piątek miesiąca odwiedziny u chorych z posługa sakramentalna od godz. 8.00. Spowiedź święta od godz. 17.00 do godz. 21.00 wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej wieczornej.
9. Przyszła sobota, pierwsza sobota miesiąca. O godz. 11.00 msza święta w intencji Żywego Różańca świętego i zmiana tajemnic różańcowych.
10 .W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza święta o godz. 13.30 dla Skautów Europy i ich Rodzin.
11.Dziękujemy, że z nami jesteście i za Waszą  życzliwość.
12.Do wieczności odeszli: + Henryka Andrzejuk  l. 86, + Tadeusz Brachaniec l. 77. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie ………..

DUSZPASTERZE