Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Jana Kantego

Miejsce dla każdego: zdrowego i chorego, poszukującego i zagubionego,

Ogłoszenia Parafialne 13 listopada 2022 roku XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Zapraszamy do nabywania Gościa Niedzielnego.
 2. W naszej parafii witamy księdza wikariusza Marcina Kościńskiego. Niech nabiera łask, niech buduje wraz z Nami Wspólnotę, którą tworzymy. Polecam go Naszym modlitwom.
 3. Dzisiaj Rycerze Kolumba rozprowadzają rogale św. Marcina. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostaje na wsparcie Domu Samotnej Matki w Koszalinie.
 4. Dzisiaj po mszach świętych zbiórka do puszki jako pomoc kościołowi na wschodzie (puszka znajduje się pośrodku kościoła).
 5. We wtorek biuro parafialne w godzinach przedpołudniowych będzie nieczynne.
 6. Karty wypominkowe można pobrać przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie ulicy zamieszkania, by odczytać wypominki zgodnie z harmonogramem umieszczonym na odwrocie karty.Wypełnione karty można złożyć na tacę, w zakrystii lub biurze parafialnym. Modlitwę wypominkowe można również zamówić online poprzez naszą stronę internetową w zakładce „WYPOMINKI ONLINE". Nabożeństwa wypominkowe od poniedziałku do piatku po Mszy świętej wieczornej. Wypominki w Krępie przed Mszą św.
 7. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha.
 8. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 9. W piątek po Mszy świętej wieczornej i zakończonych modlitwach wspominkowych spotkanie dla rodziców dzieci z klasy 3a. Dla Rodziców dzieci z z klasy 3b spotkanie w sobotę po mszy świętej wieczornej.
 10. Prosimy o zapisywanie się uczniów z klas VIII SP do przygotowania do sakramentu bierzmowania. Zapisy przez parafialny email lub bezpośrednio do księdza Marcina.
 11. Dziękujemy, że z nami jesteście.

 

Duszpasterze