Ogłoszenia parafialne 6 listopada 2022 r. XXXII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do nabywania Gościa Niedzielnego (artykuł z konasekracji).
  2. Dzisiaj po Mszach świętych o godz.8.30 ; 10.30 i 12.00 Skauci Europy prowadzą kiermasz swoich wyrobów. Zapraszamy.
  3. Dzisiaj Msza święta o godz. 12.oo w intencji Żywego Różańca oraz zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na listopad - za księdza Łukasza o Boże błogosławieństwo dla Niego.
  4. We wtorek biuro parafialne w godzinach przedpołudniowych będzie nieczynne ze względu na pogrzeb w parafii.
  5. Karty wypominkowe można pobrać przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie ulicy zamieszkania, by odczytać wypominki zgodnie z harmonogramem umieszczonym na odwrocie karty.Wypełnione karty można złożyć na tacę, w zakrystii lub biurze parafialnym. Modlitwę wypominkowe można również zamówić online poprzez naszą stronę internetową w zakładce „WYPOMINKI ONLINE". Nabożeństwa wypominkowe od poniedziałku do piatku po Mszy świętej wieczornej. Wypominki w Krępie przed Mszą św.
  6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha.
  7. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie biblijne. Temat spotkania - życie wieczne człowieka.
  8. W czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  9. W piątek święto narodowe odzyskania Niepodległości. W związku ze świętem ksiądz biskup ordynariusz udziela wszystkim diecezjanom dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych.
  10. W naszej diecezji odbywa się peregrynacja relikwii bł. Carlo Acutisa. W ramach peregrynacji w środę (9.11.) w katolickiej Szkole Podstawowej przy kościele św. Maksymiliana w godzinach 8:00-15:00 odbędą się katechezy o błogosławionym Carlo z obecnością relikwii.
  11. W przyszłą niedzielę (13.11) Rycerze Kolumba będą rozprowadzać rogale św. Maricna. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostaje na wsparcie Domu Samotnej Matki w Koszalinie.
  12. W przyszłą niedzielę (13.11) po mszach świętych odbędzie zbiórka do puszki jako pomoc kościołowi na wschodzie.
  14. Do wieczności odeszli: + Aleksandra Pedersen l.72, + Bogumiła Sobczak l.83.