Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Jana Kantego

Miejsce dla każdego: zdrowego i chorego, poszukującego i zagubionego,

Ogłoszenia Parafialne 30 października 2022 r XXXI Niedziela Zwykła

 1. Zapraszamy do nabywania Gościa Niedzielnego (wywiad z księdzem Łukaszem).
 2. Karty wypominkowe można pobrać przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie ulicy zamieszkania, by odczytać wypominki zgodnie z harmonogramem umieszczonym na odwrocie karty.Wypełnione karty z podaną ulicą zamieszkania można złożyć na tacę, w zakrystii lub biurze parafialnym. Modlitwę wypominkowe można również zamówić online poprzez naszą stronę internetową w zakładce „WYPOMINKI ONLINE". Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od poniedziałku do piątku po Mszy świętej wieczornej, w Krępie przed Mszą św.
 3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie wspólnoty Effatha.
 4. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, tym samym Msze święte sprawowane są jak w każdą niedziele - 8.30 ; 10.30 ; 16.30 ; 18.00. Nie ma Mszy świętej o godz. 12.00 ze względu na Msze święta na cmentarzu.Msza święta w Krępie o godz.9.30.
 5. W Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 11.30 spod kościoła Serca Jezusowego wyruszy procesja na cmentarz gdzie około godz. 12.00 rozpocznie się Msza święta.
 6. W środę jako Dzień Zaduszny Msza święta o godz. 18.00 połączona z Nieszporami.
 7. Pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 wystawienie Najświetszego Sakramentu.
 8. Piątek to pierwszy piątek miesiąca, ksiądz proboszcz odwiedzi swoich chorych od godz. 8.00. Chorzy , których odwiedzał ksiądz Łukasz muszą poczekać na nowego księdza wikariusza.
 9. W piątek spowiedź święta od godz. 17.00. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do godz. 21.00. W piątek na adorację od godz. 20.00 zapraszamy małżeństwa na czuwanie modlitewne.
 10. W czwartek podczas Mszy św. o 18.00 Ks. Bp Krzysztof Zadanko dokonał konsekracji naszej świątynii. Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w liturgię Mszy świętej na czele z klerykiem Mateuszem, który za liturgię był odpowiedzialny. Dziękuje również chórowi Exultet na czele z panem Łukaszem - dziękuje za Wasza obecność i zaangażowanie. Wszystkim z serca dziękuje.
 11. W przyszłą niedziele jako pierwsza miesiąca Msza święta o godz. 12.oo w intencji Żywego Różańca oraz zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na listopad - za księdza Łukasza o Boże błogosławieństwo dla Niego.
 12. Dziękujemy, że z nami jesteście.
 13. Do wieczności odeszli: + Bożena Giza l. 71, + Grażyna zawadzka l. 65, Piotr Narodzone l. 44.