OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 maja 2022 r. V Niedziela Wielkanocna

2. Od poniedziałku do piątku o 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe. Dzieci pierwszokomunijne przeżywają swój Biały Tydzień.
  3. We wtorek i czwartek o 18.45 próby chóru Exsultet, zapraszamy nowe osoby chętne do śpiewania, szczególnie potrzebujemy głosów męskich.
  4. W środę o 17.00 spowiedź dzieci komunijnych spoza SP5 ze Słupską, a od 18.00 spowiedź dzieci spoza SP 5 z Krępy i Płaszewka.
  5. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  6. W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W sobotę do Komunii św. przystąpią dzieci z poza SP 5 ze Słupska o 12.00 i z Krępy i Płaszewka o 14.00.
  8. W niedzielę, 22 maja, po raz dziesiąty ulicami Słupska przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. O godzinie 13.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego zostanie odprawiona Eucharystia, a po jej zakończeniu uczestnicy wyruszą ulicami Słupska w kierunku parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego. Tam też na placu przykościelnym odbędzie się festyn rodzinny. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym radosnym wydarzeniu.
  9. Zapraszamy szczególnie dzieci komunijne do zapisywania się na wyjazd do Skrzatusza z okazji Dnia Dziecka. Wyjazd odbędzie się w sobotę 28 maja. Więcej informacji u Księdza Proboszcza.
  10. W sobotę 4 czerwca (dzień przed Zesłaniem Ducha Świętego) w naszej parafii odbędą się warsztaty chorału gregoriańskiego. Szczegóły znajdują się na naszym Facebooku oraz na plakacie na drzwiach od chóru. Warsztaty zakończą się wspólną modlitwą Liturgii Godzin w wykonaniu uczestników po mszy o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy
  11. W sobotę 4 czerwca spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP: o 11.00 grupa I, a o 12.00 grupa II.
  12. Caritas parafii informuje, iż z dniem 16 maja wracamy do poniedziałkowych dyżurów o godz. 17.00. Zapraszamy potrzebujących i ofiarodawców.
  13. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  14. Do wieczności odeszły: +Janina Graczyk l. 73; +Barbara Figacz l. 70.