OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zesłania Ducha Świętego 4 czerwca 2017 r.

1. Zachęcamy do czytania gazet katolickich. Jest „ Gość Niedzielny (o przyjmowaniu uchodźców, o obronności naszego kraju). Jest czasopismo „List" i „Droga". Jest jeszcze ostatni numer gazety parafialnej „ W sercu i na ustach" ( o Komunii św. gr.I, wspomnienie pani Małgorzaty, o cudzie w Fatimie ), za tydzień ukaże się nowy numer gazety.
  2. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca
  3. W dniach 10 -12 lipca planujemy trzydniowy rodzinny spływ kajakowy rzeką Wdą. Spotkanie organizacyjne dzisiaj o 19.00.
  4. Kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadgimnazjalnych wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz.18.00.
  5. W dni powszednie odmawiamy Litanię do NSPJ.
  6. W poniedziałek o 17.30 odmawiamy wspólnie różaniec.
  7. Spotkanie modlitewne w salce, w poniedziałek po mszy wieczornej.
  8. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy w środę o 17.40.
  9. W czwartek o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  10. Zbiórka ministrantów w sobotę o 11.30.
  11. Klasy II mają spotkanie w sobotę o 12.00. Dzieci przynoszą rysunki Eucharystii.
  12. Uczniów II klas gimnazjum wraz z rodzicem zapraszamy do kancelarii w celu zapisania się na przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  13. Caritas organizuje w dniach 17 – 22 lipca kolonie letnie w Świdwinie. Chętni mogą zapisywać się jeszcze w ten poniedziałek od 17.00 do 18.00. To już ostatni dzień zapisów.
  14. Marsz dla życia będzie w Słupsku 11 czerwca. Bliższe informacje w gablocie i na ulotkach.
  15. Ze względów organizacyjnych nie będzie w tym roku w Boże Ciało festynu parafialnego.
  16. Trasa procesji Bożego Ciała jest następująca: Leśna, Spacerowa, Racławicka, Krajewskiego, Sułkowskiego, Chłapowskiego, Racławicka, ks. Brzóski. Ołtarze będą: przy Domu Brata Alberta, drugi - Sułkowskiego 28 ( prosimy o pomoc sąsiadów), trzeci - Chłapowskiego 8 ( prosimy o pomoc sąsiadów), czwarty przy kościele. Msze św. w tym dniu: 8.30, 10.30 ( na zewnątrz świątyni) i 18.00. W Krępie o 8.30 wraz z procesją ( ołtarze jak w ubiegłym roku ).Prosimy o zbieraniem kwiatów na procesję Bożego Ciała.
  17. Pielgrzymka osób niepełnosprawnych i ich rodzin do Skrzatusza będzie 20 czerwca. Bliższe informacje w czasie dyżuru Caritas.
  18. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w różnych intencjach.
  19. Dzieci, które mają w czerwcu imieniny lub urodziny można w zakrystii zapisać na Mszę św.
  20. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
  21. Do wieczności odeszła Leokadia Bambejca  z ul. Brzozowej, l.87. Wieczny odpoczynek …