OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 stycznia 2020 r. Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Jak wychować wierzące dziecko?)
  2. Dziś gościmy w naszej parafii siostry szensztackie.
  3. Dziś o godzinie 18.30 w naszym kościele odbędzie się Koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru Exsultet oraz zaproszonych gości. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. W czasie ferii zimowych nie odbywają się spotkania Effatha.
  5. W związku z trwającym obecnie II Synodem Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, na prośbę biskupa diecezjalnego Edwarda Dajczaka, realizowane są badania religijności, duchowości i stosunku do Kościoła wśród diecezjan. W naszej parafii takie badanie odbędzie się za tydzień w niedzielę. Zwracamy się o pomoc w realizacji badań, których wyniki pomogą w odpowiedzi Kościoła lokalnego na bieżące problemy oraz potrzeby religijne i duchowe wiernych naszej diecezji. Chętni będą mogli wziąć udział w anonimowym badaniu prowadzonym przez ankietera po mszach świętych. Prosimy o pozytywną odpowiedź i z góry bardzo dziękujemy.
  6. Rycerze Kolumba zapraszają na różaniec w intencji pokoju na Bliskim Wschodzie. Modlitwa różańcowa odbędzie się w środę 15 stycznia po wieczornej mszy św.
  7. Trwamy w czasie wizyty duszpasterskiej, tzw. kolędy. Plan kolędy dostępny jest na naszej stronie internetowej. W dni powszednie rozpoczynamy o 16.00, w soboty o 10.00, w niedziele o 15.00
  8. W naszym kościele w każdą niedzielę w tym roku szkolnym o 14.30 odbywa się dekanalny kurs przedmałżeński.
  9. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  10. W czwartek 23 stycznia o 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu Magdy Steczkowskiej.
  11. W sobotę 15 lutego Caritas naszej parafii organizuje bal charytatywny. Zapisy na dyżurach w poniedziałki o godz. 17.00. Zapraszamy.
  12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Hiszpanii, Portugalii m. in.: Madryt, Fatima, Santiago de Compostella, Lizbony od 30 maja do 7 czerwca 2020 r. Całościowy koszt wyjazdu 2000 zł. i 465 euro. Zapisy w zakrystii. Można już pobierać karty zgłoszeniowe. Program pielgrzymki dostępny jest na stronie internetowej naszej parafii.
  13. Zapraszamy również młodzież z naszej parafii na wyjazd wakacyjny do Hiszpanii od 10 do 21 lipca. Będziemy wypoczywać na Costa Bravie, zwiedzać Barcelonę oraz bawić się m. in. w podparyskim parku Asterixa. Koszt 950 zł i 365 euro. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  14. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji styczniowych imienin lub urodzin.
  15. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Można także zamawiać intencje na przyszły rok.
  17. Do wieczności odeszli: +Jadwiga Czarnecka l. 68; +Zdzisław Żywicki l. 74; +Stanisława Woźniak l. 86; +Marian Bajek l. 80.