OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24 października 2021 r. XXX Niedziela Zwykła

2. W zakrystii można nabywać parafialne kalendarze w cenie 7 zł, można również nabywać medale okolicznościowe wybite z okazji 30 lecia parafii w cenie 100 zł.
  3. Karty wypominkowe można pobrać przy wyjściu z kościoła, bądź w zakrystii. Wypełnione karty z podaną ulicą zamieszkania można złożyć na tacę, w zakrystii lub biurze parafialnym. Modlitwę wypominkowe można również zamówić online poprzez naszą stronę internetową w zakładce „WYPOMINKI ONLINE".
  4. Dzisiaj o 17.00 spotkanie młodzieży z klas 8 SP przygotowującej się do bierzmowania.
  5. Nabożeństwa różańcowe obywają się od poniedziałku do piątku o 17.30. W poniedziałek, środę i piątek ze szczególnym udziałem dzieci.
  6. W poniedziałek podczas Mszy św. o 18.00 nasza wspólnota parafialna będzie przeżywać odpust. Odpust parafiany będzie połączony z 30-leciem istnienia naszej parafii, 30-leciem kapłaństwa Księdza Proboszcza oraz duchową Inauguracją Roku Akademickiego. Mszy św. Odpustowej będzie przewodniczyć ks. dr Radosław Mazur, adiunkt na wydziale teologicznym Uniwersytetu Teologicznego, konsultor komisji wychowania katolickiego KEP.
  7. W poniedziałek z racji odpustu, biuro parafialne będzie nieczynne.
  8. W środę po Mszy św nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  9. W środę o 20.00 spotkanie studentów z Duszpasterstwa Akademickiego.
  10. W czwartek od 17.00 adoracja IHS, po Mszy św. Do salki Sofia zapraszamy na spotkanie biblijne. Temat spotkanie: stworzenie.
  11. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  12. W przyszłą niedziele o 11.30 Rycerze Kolumba zapraszają na wspólny różaniec.
  13. Chłopców, którzy chcą być ministrantami mogą zgłaszać się do p. Agnieszki lub ks. Łukasza.
  14. Zapraszamy dzieci do scholi, która wznowiła swoją działalność.
  15. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w konfesjonale.
  16. W tym roku na słupskich cmentarzach z racji pandemii będzie mniejsza ilość osób kwestujących na rzecz słupskiego hospicjum. Chętni darczyńcy mogą przelać darowiznę na konto hospicjum.
  17. Życzymy Wam i Waszym najbliższym czasu radości, nabierania sił i Bożego błogosławieństwa.
  18. Do wieczności odeszli + Bolesław Mularczyk l. 90.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 października 2021 r. XXIX Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła 9 października 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 października 2021r. XXVII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 września 2021 XXVI Niedziela Zwykła