OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 sierpnia 2021 r. XVIII Niedziela Zwykła

2. Informujemy, że nie obowiązuje już dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. W naszym kościele może przebywać 155 osób nie wliczając osób zaszczepionych. Przypominamy o konieczności stosowania się do zasad reżimu sanitarnego.
  3. Od dzisiaj do 22 sierpnia na tzw. zastępstwie wakacyjnym będzie posługiwał w naszej parafii ks. neoprezbiter Mariusz Wolender.
  4. Dzisiaj o 12.00 w sanktuarium w Skrzatuszu wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pątników ze Słupska polecamy naszej modlitwie.
  5. Od dzisiaj w kościele pw. św. Ottona o godz. 18.00 rozpoczyna się Odpust Porcjunkuli. Więcej informacji w gablocie.
  6. Dzisiaj po Mszy św. O 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na sierpień: o siły i wytrwałość dla pątników z naszej diecezji.
  7. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  8. W środę po mszy świętej Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania próśb do nowennę.
  9. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  10. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  11. Zapraszamy na koncerty organowe w naszym kościele, które odbędą się w soboty 14 i 21 sierpnia o godz. 19.00.
  12. Sakrament pokuty odbywa się w dni powszednie od 17.30 w salce Erem.
  13. Dziękujemy, że z nami jesteście. Dziękujemy, że wracacie do kościoła. Życzymy Wam wszystkim jak i Waszym najbliższym korzystającym z wakacyjnego wypoczynku radości, nabierania sił i Bożego błogosławieństwa.
  14. Do wieczności odeszli: +Jan Syrja l. 71; +Piotr Graczyk l. 81.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 lipca 2021 r. XVII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 lipca 2021 r. XVI Niedziela Zwykła