OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 maja 2020 r. Niedziela Zesłania Ducha Św.

2. Informujemy, że zostały zniesione ograniczenia co do ilości osób w kościele. Zachowujemy jednak dotychczasowe zasady obowiązkowego zakrywania ust i nosa oraz przyjmowania Komunii św. - ks. Łukasz na rękę, ks. Proboszcz - do ust.
  3. Informujemy, że dyspensa od niedzielnej Eucharystii od jutra już nie obowiązuje (za wyjątkiem osób chorych oraz mających silny lęk przed zarażeniem), dlatego też od przyszłej niedzieli nie będzie już transmisji Mszy św. przez internet z naszego kościoła.
  4. Kurs przedmałżeński: osoby, które chcą ukończyć kurs przedmałżeński, a z powodu koronawirusa nie mogą uczestniczyć w spotkaniach, informujemy, że organizujemy spotkania online. Odbywają się one dwa razy w tygodniu w środy i soboty o 20.00. Żeby uczestniczyć w kursie należy znaleźć na Facebooku grupę: „Kurs przedmałżeński - św. Jan Kanty Słupsk" i dołączyć do niej.
  5. Uroczystość I Komunii św. jest zaplanowana na I oraz II niedzielę października. Zważywszy jednak na niepewną sytuację, wychodzimy na przeciw rodzinom i proponujemy zorganizowanie I Komunii św. indywidualnie w dogodnym terminie. Chętnych prosimy o kontakt.
  6. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa zapraszamy na nabożeństwa
  7. We wtorek po Mszy św. próba chóru.
  8. W czwartek I czwartek miesiąca: od 17.00 adoracja IHS, na Mszę św. zapraszamy w sposób szczególny ministrantów, a po Mszy na krótkie spotkanie.
  9. W piątek I piątek miesiąca. Od 8.00 kapłani odwiedzą swoich chorych, po Mszy św. adoracja IHS do 21.00
  10. Za tydzień w niedzielę po Mszy o 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na czerwiec: o powołania kapłańskie.
  11. Sakrament pokuty i pojednania odbywa nie codziennie od 17.30 w salce na plebanii. Prosimy o podchodzenie od strony kancelarii. Przypominamy jednocześnie, że by 7 czerwca kończy się czas spowiedzi św. wielkanocnej.
  12. Pragniemy poinformować, że stoimy wobec wyzwania przystosowania poprzednich pomieszczeń gospodarczych do wymogów sal katechetycznych, dzięki czemu będziemy mieć trzy profesjonalne sale do spotkań w tym jedną kameralną do indywidualnych rozmów. Pragniemy również dokończyć budowę chóru oraz organów, tak by nasze organy spełniały wymogi organów koncertowych i jednocześnie były bezpieczniejszym miejscem przebywania wiernych.
  13. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na cele naszej parafii czy to w formie gotówkowej czy bezgotówkowej.
  14. Dziękujemy za wyrozumiałość i Waszą odpowiedzialność w czasie epidemii. Cieszymy się, że już jesteście z nami.
  15. Do wieczności odeszli: +Romualda Paszkiewicz l. 88

zapraszamy na portal: www.ikatecheza.pl

Zapowiedzi przedślubne

4/2020

Wojciech Stasiowski, kawaler, zam. Słupsk

Paulina Nosowicz, panna, zam. Starachowice

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 maja 2020 r. Wniebowstąpienie Pańskie

2. Informujemy, że zwiększona została dopuszczalna liczba wiernych w kościołach. U nas w kościele może przebywać 40 osób. Zachowując dotychczasowe zasady zakrywania ust i nosa oraz przyjmowania Komunii św. - ks. Łukasz na rękę, ks. Proboszcz - do ust.
  3. Informujemy, że dyspensa od niedzielnej Eucharystii jest cały czas aktualna. W związku z tym zapraszamy na transmisję Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o 12.00 przez stronę facebookową naszej parafii.
  6. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa majowe połączone z nowenną do Ducha św. odbywają się one bezpośrednio przed Mszą św.
  7. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  8. By przystąpić do spowiedzi świętej prosimy o indywidualny kontakt.
  9. Pragniemy poinformować, że kończmy prace modrenizacyjne biura Caritas naszej parafii oraz zaplecza gospodarczego w podziemiach kościoła. Stoimy wobec wyzwania przystosowania poprzednich pomieszczeń gospodarczych do wymogów sal katechetycznych, dzięki czemu będziemy mieć trzy profesjonalne sale do spotkań w tym jedną kameralną do indywidualnych rozmów. Pragniemy również dokończyć budowę chóru oraz organów, tak by nasze organy spełniały wymogi organów koncertowych i jednocześnie były bezpieczniejszym miejscem przebywania wiernych.
  10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na rzecz naszej parafii czy to w formie gotówkowej czy bezgotówkowej.
  11. Dziękujemy za wyrozumiałość i Waszą odpowiedzialność w czasie epidemii.
  12. Do wieczności odeszli: +Czesław Możejko l. 77; +Natalia Sarosiek l. 71

Zapraszamy do korzystania z serwisu www.ikatecheza.pl

Zapowiedzi przedślubne

4/2020