OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 sierpnia 2020 r. XIX Niedziela Zwykła

2. Osoby, które chcą ukończyć kurs przedmałżeński prosimy o dołączenie do grupy na Facebooku: „Kurs przedmałżeński - św. Jan Kanty Słupsk".
  3. W czasie trwania pielgrzymki, czyli od 1 do 13 sierpnia codziennie o 19.00 zapraszamy na Apele Pielgrzymkowe.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  5. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy
  6. W czwartek adoracja IHS od 17.00.
  7. W piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  8. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. jak w niedzielę. Podczas Mszy o 12.00 będzie miała miejsce koronacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Korona dla Matki Bożej powstała dzięki staraniom Wspólnoty Żywego Różańca.
  9. Za tydzień w niedziele po Mszach św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w Bejrucie.
  10. Sakrament pokuty i pojednania odbywa się codziennie od 17.30 w salce „Erem", prosimy o podchodzenie od zakrystii.
  11. Informujemy, że z racji higienicznych wszelkie ofiary można składać za pomocą karty płatniczej.
  12. Zapraszamy do zamawiania intencji Mszy św.
  13. Dziękujemy, że zakrywacie usta i nos w czasie przebywania w kościele.
  14. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  15. Do wieczności odeszła: +Helena Pilecka, l. 85

8/2020