OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 października 2019 r. XXIX Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Bądź wierny. Idź.)
  2. Dziś przeżywamy w naszej parafii uroczystość odpustową. Podczas Mszy o 12.00 odbędzie się suma odpustowa, która zgodnie z naszym zwyczajem jest jednocześnie rozpoczęciem nowego roku akademickiego, dlatego gościmy również władze naszej uczelni.
  3. Informujemy, że ministranci roznoszą już karty wypominkowe. Kary można składać na tacy, w zakrystii lub kancelarii. Prosimy o zaznaczenie ulicy zamieszkania, celem odczytania kart zgodnie z harmonogramem.
  4. W naszym kościele w każdą niedzielę w tym roku szkolnym o 13.30 odbywa się dekanaty kurs przedmałżeński.
  5. Na czas remontu salek w podziemiach kościoła Caritas ma dyżury w salce na plebanii w poniedziałki od 17.00.
  6. Od poniedziałku do piątku o 17.30 nabożeństwa różańcowe. W poniedziałki, środy i piątki ze szczególnym udziałem dzieci.
  7. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Effatha.
  8. We wtorek przed południem biuro parafialne nieczynne.
  9. W środę o 18.00 zapraszamy na Msze imieninowo - urodzinową ks. Łukasza.
  10. W środę o 20.00 zapraszamy na swoje potkanie studentów do salki na plebanię.
  11. W czwartek od 17.00 adoracja IHS i możliwość spowiedzi św.
  12. W czwartek po Mszy św. spotkanie Rycerzy Kolumba. Wszystkich chętnych do przynależenia mężczyzn, zapraszamy.
  13. W sobotę o 8.00 wyjazd wspólnoty Żywego Różańca na dzień skupienia do Skrzatusza.
  14. W sobotę o 12.00 zapraszamy ministrantów na swoje spotkanie.
  15. Informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas spotkanie wszystkich bierzmowanych (z klasy 8 SP, I średniej) wraz z rodzicami odbędzie się w niedzielę 10 listopada o 16.30 - Msza św., po niej wspólne spotkanie.
  16. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  17. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin.
  18. Od listopada organizujemy Warsztaty Komunikacji Chrześcijańskiej „MÓW, SŁUCHAJ, DZIAŁAJ JAK JEZUS" przeznaczone do małżonków, rodziców lub innych dorosłych. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
  19. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  20. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  21. Do wieczności odszedł: + Jerzy Urbanowski l. 72.