OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 września 2019 r. XXVI Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Otaczamy księży modlitwą)
  2. W naszym kościele w każdą niedzielę w tym roku szkolnym o 13.30 odbywa się dekanaty kurs przedmałżeński.
  3. Na czas remontu salek w podziemiach kościoła Caritas ma dyżury w salce na plebanii w poniedziałki od 17.00. W ramach pomocy najuboższym Caritas organizuje zbiórkę żywności. Więcej informacji w czasie dyżuru.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie Effatha.
  5. We wtorek przed południem biuro parafialne nieczynne.
  6. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Różaniec w dni powszednie o 17.30, w poniedziałki, środy i piątki ze szczególnym udziałem dzieci.
  7. W środę po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Rycerzy Kolumba mężczyzn z naszej.
  8. W czwartek - I czwartek miesiąca. Ksiądz proboszcz odwiedzi chorych od 8.00, od 17.00 adoracja IHS i możliwość spowiedzi św.
  9. Chór naszej parafii serdecznie zaprasza w swoje szeregi, wszystkich którzy kochają śpiewać. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek o godzinie 18.45. Z całego serca zapraszamy.
  10. W czwartek o 20.00 z naszej parafii wyrusza pielgrzymka do Meksyku, pielgrzymom życzymy obfitości łask Bożych oraz opieki MB z Guadalupe.
  11. W piątek - I piątek miesiąca, spowiedź od 17.00, po Mszy koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do 21.00
  12. W sobotę - I sobota miesiąca. Od 17.00 adoracja, różaniec i litania do Serca Maryi.
  13. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć kleryka naszego Seminarium, który przeczyta list Rektora i będzie zbierać ofiary na utrzymanie WSD.
  14. Za tydzień w niedzielę o 19.00 spotkanie parafialnego zespołu Caritas.
  15. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  16. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin.
  17. Od listopada organizujemy Warsztaty Komunikacji Chrześcijańskiej „MÓW, SŁUCHAJ, DZIAŁAJ JAK JEZUS" przeznaczone do małżonków, rodziców lub innych dorosłych. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
  18. W niedzielę 13 października z racji Dnia Papieskiego Caritas będzie rozprowadzał kremówki.
  19. W niedzielę 27 października wszystkich bierzmowanych (z klasy 8 SP, I średniej) wraz z rodzicami zapraszamy na 16.30 na Mszę św., po niej wspólne spotkanie.
  20. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  21. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  22. Do wieczności odeszli: +Stanisław Durlach l. 66; +Kazimierz Schreider l. 74; +Teresa Żuberek l. 82.