OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 września 2019 r. XXV Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Życie radykalne - o kardynale Krajewskim)
  2. W naszym kościele w każdą niedzielę w tym roku szkolnym o 13.30 odbywa się dekanaty kurs przedmałżeński.
  3. Na czas remontu salek w podziemiach kościoła nie będzie poniedziałkowych dyżurów Caritas.
  4. W poniedziałek od 18.00 w kościele św. Ottona z racji 51. r. śmierci św. O. Pio będą modlitwy za jego wstawiennictwem. Więcej informacji na plakacie.
  5. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie Effatha.
  6. We wtorek o 17.00 do miejskiej biblioteki zapraszamy na prelekcję: O kościele bez znieczulenia. Więcej informacji w gablocie.
  7. W środę po Mszy nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  8. W czwartek od 17.00 adoracja IHS i możliwość spowiedzi św.
  9. Chór naszej parafii serdecznie zaprasza w swoje szeregi, wszystkich którzy kochają śpiewać oraz tych, którzy poszukują dającej dużo radości wspólnoty. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek o godzinie 18.45. Z całego serca zapraszamy.
  10. W piątek o 19.00 zapraszamy na koncert „Egzotyczna podróż muzyczna" do słupskiej filharmonii „Symfonia Baltica"
  11. W piątek po Mszy koronka do Bożego Miłosierdzia.
  12. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  13. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin.
  14. Uczniów klas VIII SP prosimy o zgłaszanie się, by zapisać się na przygotowanie do bierzmowania.
  15. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się już w przyszłym roku od 1 do 13 sierpnia.
  16. W niedzielę 27 października wszystkich bierzmowanych (z klasy 8 SP, I średniej) wraz z rodzicami zapraszamy na 16.30 na Mszę św., po niej wspólne spotkanie.
  17. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  18. Dziękujemy, że z nami jesteście.

DUSZPASTERZE