OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 lutego 2022 VI Niedziela Zwykła

2. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec.
  3. W środę po Mszy św. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od 17.00 adoracja IHS.
  5. W piątek po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć siostry zakonne z koszalińskiej wspólnoty, które po Mszach św. Będą rozprowadzać własne rękodzieło.
  7. Za tydzień w niedzielę z okazji Dnia Chorych Caritas parafii organizuje akcję „Witaminy dla parafian". Każdy uczestnik po Mszy św. będzie mógł pobrać z koszyka witaminy i mikroelementy.
  8. W związku z pandemią uczulamy oraz prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie Mszy św. oraz nabożeństw. Informujemy, że w kościele może przebywać 55 osób (30%), nie wliczając osób zaszczepionych. Prosimy o zakrywanie ust i nosa.
  9. W piątek 18 marca w ramach spotkania do bierzmowania kandydaci z klas 8 SP gromadzą się na czuwaniu modlitewnym w kościele mariackim w Słupsku.
  10. W niedzielę 6 marca podczas Mszy o 18.00 kandydaci do bierzmowania z klas I szkół średnich z rąk swoich rodziców otrzymają krzyże, po Mszy św. Odbędzie się spotkanie organizacyjne. Bierzmowanie w tym roku będzie w dwóch turach w poniedziałek 21 marcia.
  11. Zapraszamy na pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii od 21 do 30 września 2022 r. W planach zwiedzanie Fatimy, Santiago de Compostela i wiele innych. Koszt 2000 zł i 420 Euro. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  12. W zakrystii można nabywać medale okolicznościowe wybite z okazji 30 lecia parafii w cenie 100 zł oraz audiobooki z baśniami dla dzieci w cenie 20 zł, jako cegiełka na rzecz budowy szkoły w Amakuriat.
  14. Do wieczności odeszli: +Wanda Szudrowicz l. 96; +Stanisław Pacholec l. 84.

1/2022

Norbert Klein kawaler, zam. Słupsk