OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 września 2019 r. XXIV Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Wiara w czasach smartfona)
  2. Dziś w diecezjalnym sanktuarium w Skrzatuszu uroczystości odpustowe. Skrzatuska świątynia od dziś jest bazyliką mniejszą.
  3. Na czas remontu salek w podziemiach kościoła nie będzie poniedziałkowych dyżurów Caritas.
  4. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie Effatha.
  5. W środę po Mszy nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W środę o 18.45 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich po gimnazjum.
  7. W czwartek od 17.00 adoracja IHS i możliwość spowiedzi św.
  8. W piątek po Mszy koronka do Bożego Miłosierdzia.
  9. W sobotę o 12.00 zapraszamy ministrantów na swoje spotkanie.
  10. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  11. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin.
  12. Uczniów klas VIII SP prosimy o zgłaszanie się, by zapisać się na przygotowanie do bierzmowania.
  13. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się już w przyszłym roku od 1 do 13 sierpnia.
  14. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  15. Dziękujemy, że z nami jesteście.
  16. Do wieczności odszedł: + Wojciech Bogacki l. 66