OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 września 2019 r. XXIII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Radość i nadzieja)
  2. Dzisiaj o 13.00 spod kościoła pw. św. Józefa wyrusza Marsz dla Jezusa.
  3. Dziś o 16.30 Msza św. z udziałem dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Na czas remontu salek w podziemiach kościoła nie będzie poniedziałkowych dyżurów Caritas.
  5. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie Effatha.
  6. W środę po Mszy nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  7. W środę o 18.45 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I szkół średnich po podstawówce.
  8. W czwartek od 17.00 adoracja IHS i możliwość spowiedzi św.
  9. W czwartek o 19.00 spotkanie katechetów uczących w SP 5.
  10. W piątek po Mszy z racji 13 września nabożeństwo Fatimskie.
  11. W sobotę 14 września zapraszamy młodzież na wyjazd do Skrzatusza. Więcej informacji w zakrystii.
  12. W przyszłą niedzielę w diecezjalnym sanktuarium w Skrzatuszu odbędą się uroczystości odpustowe. Sanktuarium te zostanie podniesione do rangi bazyliki mniejszej.
  13. Dzieci zapraszamy do scholi dziecięcej, a chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do zakrystii po Mszy św.
  14. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji wrześniowych imienin lub urodzin.
  15. Uczniów klas VIII SP prosimy o zgłaszanie się, by zapisać się na przygotowanie do bierzmowania.
  16. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się już w przyszłym roku od 1 do 13 sierpnia.
  17. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  18. Dziękujemy, że z nami jesteście. Dziękujemy za wsparcie leczenia chorej Grażyny, zebrano 987 zł. Dziękujemy p. Dariuszowi Kloskowskiemu, prezesowi fundacji Subventum za przygotowanie oraz poprowadzenie biegu parafialnego.
  19. Do wieczności odeszli: +Adela Tułaza l. 93; + Rościsław Prokopiuk l. 78; + Zdzisława Szczepańczyk l. 86