OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 sierpnia 2019 r. XX Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny (Niebo na wyciągnięcie ręki)
  2. Dziś gościmy w naszej parafii zespół muzyczny, który przez całą niedzielę nam towarzyszy. Po Mszach św. jest możliwość nabycia ich płyty.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  4. W środę po Mszy nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek od 17.00 adoracja IHS i możliwość spowiedzi św.
  6. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  7. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji wrześniowych imienin lub urodzin.
  8. W dniach 22-23 września z kościoła św. Ottona w Słupsku wyrusza pielgrzymka do Sanktuariów w Warszawie. Zapisy w kościele św. Ottona.
  9. Zachęcamy i prosimy o zamawianie Mszy św. Są wolne intencje.
  10. Dziękujemy, że z nami jesteście. Dziękujemy za modlitwę w intencji pielgrzymów, którzy we wtorek doszli na Jasną Górę oraz z ofiary złożone na rzecz pielgrzymki. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się już w przyszłym roku od 1 do 13 sierpnia.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 sierpnia 2019 r. XVIII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 lipca 2019 r. XVI Niedziela Zwykła