OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 września 2018 r. XXIV Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny (Jezus. Imię z mocą)
  2. W każdą niedzielę Msza św. o 16.30 dla rodziców z małymi dziećmi.
  3. W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec, po Mszy spotkanie Effatha.
  4. W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek zapraszamy na adorację IHS od 17.00.
  6. W piątek po Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  7. W sobotę o 12.00 zapraszamy ministrantów i kandydatów na swoje spotkanie.
  8. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć katechistów z drogi neokatechumenalnej którzy podczas Mszy św. dadzą świadectwo swego życia.
  9. Za tydzień w niedzielę po Mszy o 18.00 zapraszamy na przedstawienie poświęcone twórczości św. Jana Pawła II.
  10. W tym tygodniu nasz pan organista będzie uczestniczył w corocznym zjeździe Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych dlatego też próby chóru w tym tygodniu nie będzie. Jednocześnie informujemy że w przyszłą niedzielę po każdej mszy chętni mogą zapisywać się do chóru parafialnego. Serdeczne zapraszamy.
  11. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji październikowych imienin lub urodzin. Zachęcamy do zamawiania Mszy św.
  12. Młodzież z klas VIII SP i III gim., która chce się przygotowywać do sakramentu bierzmowania, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.
  13. Zachęcamy do nabywania w zakrystii kalendarzy diecezjalnych na 2019 r.
  14. W związku ze zbliżającym się międzynarodowym Dniem Osób Starszych, Caritas naszej parafii przeprowadza akcję „Zdrowie Seniora". Pragnie wydawać witaminy i suplementy diety osobom 70+. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii, a odbiór darmowych paczek będzie w poniedziałek 1 października od 17.00 do 18.00 w siedzibie Caritas.
  15. Informujemy, że projekt „Komputery 50 +" odbywa się w salce na plebanii w poniedziałki, środy i piątki - gr. I od 9.00 do 12.00, gr. II od 17.00 do 19.00. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać lub przyjść bezpośrednio na dogodny termin.
  16. We wtorek 27 listopada po Mszy św. w naszym kościele odbędzie się koncert Macieja Miecznikowskiego.
  17. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz Waszą życzliwość.
  18. Do wieczności odszeszli: + Maria Piasecka l. 88; +Wiktor Sobczyk l. 74; +Zbigniew Szymanowicz l. 64; +Stanisław Czarnecki l. 70.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 września 2018 r. XXIII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 września 2018 r. XXII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 sierpnia 2018 r. XXI Niedziela Zwykła, uroczystość MB Częstochowskiej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 sierpnia 2018 r XX Niedziela Zwykła