OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Adwentu 17 grudnia 2017 r.

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej – Gość Niedzielny (O audiobooki naszych słupskich studentach, mającego wesprzeć Dom Samotnej Matki w Koszalinie).
2. Dzisiaj III Niedziela adwentu, tzw. Niedziela Radości. Radujmy się, bo Pan jest blisko.
3. Zapraszamy na roraty: poniedziałek, środę 6.30. W środę kończymy roraty. We wtorek o 18.00 roraty dla dorosłych. W Krepie czwartek o 17.00. W tym tygodniu kończymy roraty.
4. Można nabywać świece Caritasu na stół wigilijny. Mała świeca 8 zł, duża 20 zł.
5. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie „Effatha".
6. We wtorek, 19 grudnia, o 19.30 w kościele Mariackim odbędzie się koncert charytatywny na rzecz hospicjum. Bilet - cegiełka - 30 zł
7. We wtorek studenci kontynuują akcję „Zupa dla bezdomnego".
8. We wtorek i czwartek zapraszamy na próbę chóru.
9. W środę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
10. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Jest to czas na adorację, spowiedź i modlitwę o powołania.
11. W piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
12. W piątek po Mszy wieczornej będziemy dekorować kościół na święta. Wszystkich, którzy angażowali się w to wydarzenie zapraszamy do zakrystii oraz wszystkich chętnych do przyjścia w piątkowy wieczór.
13. W sobotę na godz. 12.00 zapraszamy ministrantów i kandydatów na swoje spotkanie.
14. Można zapisywać dzieci na Mszę św. z okazji styczniowych imienin lub urodzin.
15. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. są wolne intencje również w Święta.
16. Za tydzień IV niedziela adwentu, za tydzień również rozpoczniemy przeżywanie Wigilii Bożego Narodzenia. Przypominamy, że z ważnych powodów można przeżyć niedzielną Eucharystię już w sobotę wieczorem. W związku z tym zachęcamy osoby zaangażowane w przygotowanie wieczerzy wigilijnej, by przyjść na sobotnią Mszę św. niedzielną, następnie w Niedzielę wieczorem na tzw. Pasterkę.
17. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o 18.00, natomiast Msze św. pasterskie odbędą się o 22.30 i 00.00,w Krepie o 22.30. Msze św. w Boże Narodzenie tak jak w każdą niedzielę, dodatkowa Msza św. chrzcielna o 13.30. W drugi dzień świat Msze św. jak w każda niedzielę.
18. W tym tygodniu na naszej stronie parafialnej oraz w gablocie będzie udostępniony plan wizyty duszpasterskiej, tzw. kolędy.
19. Od 26.04 do 4.05.2018 r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły w zakrystii.
20. Dziękujemy za ofiary na parafię i wszelką życzliwość.
21. Do wieczności odszedł + Czesław Ziomek, l. 89.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10grudnia 2017r. II Niedziela Adewntu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 grudnia 2017 r. I Niedziela Adwentu