OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 14 KWIETNIA 2024 ROKU

Nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do nabywania.
Dzisiaj - o 14.00 w salce św. Benedykta spotkanie członków Caritas Parafia, a spotkanie z rodzicami dzieci z klasy 3d w kościele o 17.00.
W ramach tygodnia miłosierdzia oraz nowenny o obronę życia w kościele jest wystawione łóżeczko, do którego możemy złożyć rzeczy dla najmłodszych ( do środy ).
W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie biblijne - Powołanie do wolności.

W sobotę o godz. 10.00, w salce św. Benedykta, odbędzie się spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem, dla uczniów klas ósmych.
W poniedziałek o 17.30 wspólny różaniec święty prowadzony przez Żywy Różaniec, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia .
Dziękujemy za Waszą życzliwość oraz za to, że z nami jesteście.

DUSZPASTERZE