OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 7 KWIETNIA 2024 ROKU

1. Nowy numer Gościa Niedzielnego - zachęcamy do nabywania.
2. Dzisiaj, po Mszach świętych, członkowie Caritas zbierają ofiary do puszek.
3. Jutro uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie.
4. W czwartek, w czasie Mszy świętej sprawowanej o godz. 16.00, uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania. Mszę świętą będzie sprawować ksiądz biskup Krzysztof Zadarko.
5. Rycerze Kolumba - w kościele jest wystawione łóżeczko, do którego prosimy składać rzeczy dla najmłodszych. W poniedziałek, 8 kwietnia, rozpocznie się nowenna w intencji życia. Podczas wieczornej mszy będzie można przystąpić do adopcji dziecka poczętego.”
6. Spotkania komunijne - w poniedziałek o godz. 19.00 grupa Krępa Słupską i Płaszewko (spotkanie w Krępie), we worek o godz. 19.00 grupa spoza SP5, w piątek o godz. 19.00 klasa 3a, w sobotę o 16.00 klasa 3b a o 19.00 klasa 3c, w niedzielę o godz. 17.00 klasa 3d.
7. Spotkanie Caritasu w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 na salce św. Benedykta.
8. Dziękujemy, że z nami jesteście i za Waszą  życzliwość.
9. Do wieczności odeszła śp. Teresa Skibińska, mama księdza Andrzeja Skibińskiego, wieloletniego proboszcza naszej parafii. poprzedniego księdza Proboszcza w naszej parafii. Pogrzeb śp. Teresy Skibińskiej odbędzie się we wtorek 9.04. Msza święta  o godz.11.00 w kościele Najświętszego Zbawiciela w Ustce następnie pogrzeb na nowym cmentarzu , blisko wsi Zimowisko. Tym samym biuro parafialne we wtorek, przed południem, nieczynne.
10.Do wieczności odeszli: + Zenon Krzyżanowski l. 74. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie ………..

DUSZPASTERZE